Барселона обърна ПСЖ с 3:2 насред Париж

Атлетико (Мадрид) постигна 2:1 у дома срещу Борусия (Дортмунд)

Андреас Кристенсен донесе победата на Барселона над победи Пари Сен Жермен с 3:2 на „Парк де Пренс“ в първия мач от четвъртфиналите на Шампионската лига.

След като изоставаше с гол на Рафиня, ПСЖ отбеляза две попадения в началото на втората част чрез бившия нападател на Барселона Усман Дембеле и Витиня. Рафиня обаче изравни с втория си гол за вечерта, преди Кристенсен да вкара от корнер в 77-ата минута.

Атлетико (Мадрид) постигна победа с 2:1 в първия четвъртфинален мач от Шампионската лига над Борусия (Дортмунд). Головете на Родриго Де Пол и Самуел Лино през първото полувреме дадоха на отбора на Диего Симеоне убедителна преднина, но Себастиен Халер върна един, за да осигури на германския отбор удобна загуба преди реванша следващата седмица в Дортмунд.

Източник: БГНЕС, АФП, UCL