Възрастна жена е пострадала при падане в автобус от градския транспорт в Пловдив.
Сигналът за произшествието е получен около 14.40 ч. вчера в сектор „Пътна полиция“. По предварителна информация 82-годишна пътничка загубила равновесие по време на спиране на превозното средство на автобусна спирка на бул. „Освобождение“.
Тя е транспортирана в болница и оставена под лекарско наблюдение с контузии по тялото.
Алкохолната проба на 38-годишния водач е отрицателна.
По случая е взето административно отношение.

