Възрастна жена е в болница след падане в автобус на градския транспорт в Пловдив

Възрастна жена е пострадала при падане в автобус от градския транспорт в Пловдив.

Сигналът за произшествието е получен около 14.40 ч. вчера в сектор „Пътна полиция“.  По предварителна информация 82-годишна пътничка загубила равновесие по време на спиране на превозното средство на автобусна спирка на бул. „Освобождение“.  

Тя е транспортирана в болница и оставена под лекарско наблюдение с контузии по тялото.

Алкохолната проба на 38-годишния водач е отрицателна.

По случая е взето административно отношение.