Официална церемония „Първа копка“ на проект за енергийна ефективност в ДКЦ V
От 11:00 часа ще се състои официалната церемония „Първа копка“ по проект за изпълнение на енергоефективни мерки в Диагностично-консултативен център V – „Св. Архиепископ Лука“.
Събитието ще отбележи старта на дейностите по модернизация на лечебното заведение, насочени към подобряване на енергийната ефективност, обновяване на сградния фонд и създаване на по-добра среда за пациенти и медицински специалисти.
По време на церемонията ще бъдат представени основните параметри на проекта, очакваните резултати и ползите за гражданите на Пловдив.

