Трима от най-заслужилите състезатели на “Lauta Army Boxing Plovdiv” бяха наградени от Атанас Узунов, Николай Бухалов и Ерол Садъков
Трима от най-заслужилите състезатели на “Lauta Army Boxing Plovdiv” – Джан Ахмедов, Владимир Давидов и Венелина Поптолева бяха тържествено наградени днес.
По предложение на председателя на комисията по спорт – Ерол Садъков и след решение на ОбС Пловдив, с почетна значка на Община Пловдив бяха наградени трима състезатели по повод страхотното им представяне на Европейското първенство в Сараево през 2024 и Европейското първенство по бокс в Белград.
В столицата на Босна и Херцеговина – Джан Ахмедов и Владимир Давидов завоюваха бронза, в категория до 57кг. и 60 кг. Бронз спечели и Венелина Поптолева на Европейското първенство в западната ни съседка в категория до 52 кг.
“Поздравления за страхотните постижения на участниците, както и на техните треньори, които винаги са неотлъчно до тях.
С пожелания за много бъдещи успехи и европейски титли!
Пловдив се гордее с вас!”, пожелаха от Фенклуб Локомотив Пловдив.