Локо падна с 0:5 от Левски, Едо хвърли оставка (ВИДЕО)

Локомотив допусна загуба като гост на Левски. „Черно-белите“ отстъпиха с 5:0 на своя противник на стадион „Георги Аспарухов“.

В 12-та минута домакините откриха резултата. Антинио Аниете с удар от границата на наказтелното поле вкара за 1:0. В 17-та минута Мартин Камбуров стреля от пряк свободен удар, но над вратата на Кръстев. В 20-та минута опасен изстрел на Веселин Марчев мина встрани от целта. В 36-та минута Божидар Краев от Левски вкара за 2:0. Три минути по-късно отново той реализира за 3:0.

В 49-та минута Краев засече центриране на Бабатунде Адениджи и вкара за 4:0 в полза на „сините“. В 75-та минута след неразбирателството в защита на Локомотив, Божидар Краев вкара за крайното 5:0.

Старши треньорът на Локомотив Едуард Ераносян хвърли оставка след разгромната загуба.