Шампионите удариха 2 греди и направиха куп пропуски
Лудогорец допусна първа грешка през сезона в Първа лига – реми с Локомотив (София) и то на „Хювефарма Арена“. Резултатът е исторически за столичаните, които досега бяха загубили всички свои гостувания в Разград.
Шансовете в срещата логично бяха създадени до голяма степен от 14-кратните шампиони. Така се стигна и до две греди след почивката. Първо Ерик Биле нацели левия страничен стълб след час игра, а в 80-тата минута Ерик Маркус пробва късмета си от дистанция.
По този начин Локомотив (София) изненадващо продължи серията си без загуба в Първа лига от средата на април насам. В следващия кръг възпитаниците на Генчев посрещат Спартак (Варна) у дома, а Лудогорец ще гостува на Берое.
Източник: БГНЕС

