Отново инцидент с тротинетка в Пловдив, 20-годишно момиче е в болница

След 7.30 ч. тази сутрин е получен сигнал за произшествие на кръговото кръстовище на Водната палата.

По предварителна информация, при преминаване с управляваната електрическа тротинетка по пешеходна пъкета, 20-годишна жена била блъсната от лек автомобил. Пострадалата е транспортирана в болница за прегледи.

Водачът на колата, на 58 години, е изпробван за употреба на алкохол и наркотици, стойностите са отрицателни.

Движението в района на катастрофата вече е освободено.