Клубът свиква общо събрание на акционерите на девети юли
Ръководството на Ботев (Пловдив) излезе с ново становище за последния събития около клуба. Оказа се, че днес представители на клуба са отговорили на въпросите на Сдружение “ПФК Ботев”:
“Като продължение на вчерашната среща между представители на ПФК “Ботев” и “Сдружение ПФК Ботев”, днес се проведе втора такава, на която представителите на “Сдружение ПФК Ботев” получиха отговори на всички поставени въпроси.
По време на срещата беше взето решение за провеждане на Общо събрание на акционерите в ПФК “Ботев” АД, което ще се състои на 09.07.2025 година.
Благодарим на представителите на “Сдружение ПФК Ботев” за ползотворните разговори и проявеното търпение”, написаха от “Колежа” в социалните мрежи.
Източник: БГНЕС, ПФК Ботев

