ПГО “Ана Май” изпрати своите абитуриенти

С много емоции изпратиха абитуриентите от Професионалната гимназия по облекло “Ана Май” в Пловдив.

Дворът на училището се превърна в цветна феерия.

За постиженията си най-добрите ученици получиха специален плакет.

“На добър час” пожелаха съученици и екипът на учебното заведение.