Българинът вкара последния гол при 4:0 над Славен (Белупо), преди това подаде за първия
Станислав Шопов реализира попадение и направи асистенция при победата за Осиек с 4:0 срещу Славен (Белупо) в контролна среща. Българският национал отбеляза последния гол в 76-ата минута на мача. Бившият футболист на ЦСКА и Ботев (Пловдив) от границата на наказателното поле стреля прецизно в левия ъгъл на вратата на Славен.
Преди това точни бяха Лука Върбанчич, Филип Живкович и Иван Барич, а Шопов започна в титулярния състав на Осиек и в 20-ата минута подаде за попадението на Върбанчич.
В първия кръг от новото първенство на Хърватия в края на следващата седмица “бяло-сините” ще играят у дома срещу Динамо (Загреб).
Станислав Шопов премина в хърватския клуб през юни.
Източник: БТА

