Движението в района на 109 км на АМ „Тракия“, посока Бургас, се осъществява само в лявата пътна лента.
Временното ограничение се въвежда заради създадената организация за изтегляне на ТИР, който около 1 ч. днес се е запалил.
Предстои да бъде претоварена и превозваната стока, като се очаква всички дейности по разчистване на местопроизшествието да отнемат няколко часа и евентуално да приключат по обяд.
На място има екипи на Областно пътно управление и сектор „Пътна полиция“.
Снимката е информативна

