Общинските съветници от групата на „Продължаваме Промяната – Демократична България“ в Общински съвет – Пловдив ще коментират транспортната свързаност и належащият проблем с автогарите в Пловдив.
По време на пресконференцията ще бъдат представени позицията на групата, актуалните проблеми, свързани с транспортната инфраструктура и междуградската свързаност на Пловдив, както и конкретни предложения за подобряване на организацията и функционирането на автогаровия транспорт в града.

