Цистерна се обърна на надлез “Скобелева майка”, трафикът се пренасочва

Към 12.30 ч., чрез тел. 112 е подаден сигнал, че цистерна се е обърнала на слизане от детелината на п.в. Скобелева майка, в посока АМ “Тракия”.

Незабавно натам са насочени екипи на 05 РУ, сектор “Пътна полиция” и РДПБЗН.

Установено е, че водачът не е пострадал сериозно. Пробата за алкохол е отрицателни.

Районът е обезопасен. Създадена е организация за пренасочване на трафика.

Снимка: Фейсбук