Англия на осминафинал, Уелс изхвърли Русия (ВИДЕО)

egland-slovakia

Англия и Словакия завършиха наравно 0:0, а равенството прати Англия на осминафиналите на Евро 2016. В групата Англия остана на второ място с 5 точки, лидер е отборът на Уелс с 6, Словакия е на трета позиция с 4 точки и ще бъде един от четирите най-добри трети отбори в групите.

Русия напуска турнира като последен тим в групата си само с една спечелена точка, след като загуби катастрофално от Уелс с 0:3.

Арън Рамзи в 11-ата, Нийл Тейлър в 20-ата минута и Гарет Бейл след почивката направиха резултата класически. Така възпитаниците на Крис Коулмън очакват на осминафиналите един от третите отбори в групите „А“, „C“ или „D“.

Снимка: skysports.com