Барса разби Реал с 4:0 като гост в Ел Класико (ВИДЕО)

12283326_1692661294283594_2031881521_n

Барселона победи Реал (Мадрид) с 4:0 на „Сантяго Бернабеу“ в дербито от 12-и кръг на испанската Примера дивисион. Луис Суарес откри резултата за каталунския тим в 11-ата минута. В 39-ата Неймар удвои. Осем минути след началото на втората част Андрес Иниеста вкара за 3:0. Малко след това в игра се появи лекувалия доскоро контузия Лионел Меси. Втори гол на Суарес в 74-ата минута оформи крайното 4:0 в полза на Барселона.

Домакините от Мадрид завършиха мача с 10 души на терена, след като в 84-ата минута Иско получи директен червен картон.

След победата Барселона остава лидер в класирането с актив от 30 точки. Реал (Мадрид) е на второ място с 24.

Снимка: sportal.bg