Бащата върна контролата с Верея, Локо пътува утре за Стара Загора

loko

Старши треньорът Христо Колев промени решението си и върна отменената лично от него контрола с Верея, съобщава вестник „Марица“. Локомотив (Пловдив) има свободна дата заради изваждането на Литекс от „А“ група. След загубата с 0:1 в дербито от Ботев, Бащата реши да отмени контролата под страх от контузии преди гостуването на шампиона Лудогорец.

Сега той е решил да не дава почивка на възпитаниците си, които не изразходиха много сили в мача срещу Ботев. Затова утре ще има учебна игра в Стара Загора срещу втородивизионния тим, от който бе привлечен вратаря Ел Харуби. Единственият почивен ден за пловдивчани ще бъде в четвъртък.

Следващият официален мач на Локомотив е в Разград на 1-ви март от 18 часа срещу Лудогорец. Капитанът Мартин Камбуров пропуска и него заради наказание, а в отбора се завръщат вече изтърпелите санкциите си Дани Кики и Ванчо Траянов.

Снимка: lokomotivpd.com