Бербатов и Божинов с голове, Митко пропусна и дузпа! (ВИДЕО)

berbo

Димитър Бербатов и Валери Божинов отбелязаха голове за своите отбори вчера в първенствата на Гърция и на Сърбия.

Бербо вкара едно от попаденията за ПАОК при равенството 3:3 срещу Ираклис в дербито на кръга от гръцкото първенство. Бившият футболист на Монако започна като титуляр и се разписа за 2:2 в 65-ата минута, след като преди това домакините на два пъти повеждаха.

Малко преди това Бербо пропусна да отбележи дузпа и да гарантира победата на тима си. В 77-ата минута ПАОК стигна до пълен обрат с попадение на Цавелас, но Ираклис не се предаде и Себастиан Бертолини спаси тима си от загуба в добавеното време.

ПАОК е на пета позиция с 11 точки, на 2 зад АЕК и Паниониос, лидер е Олимпиакос с 21 точки, следван от Панатинайкос с 15 точки.

Валери се разписа за Партизан при победата над Явор с 3:2 в среща от 14-и кръг на сръбската Суперлига. Бившият футболист на Левски се разписа в 67-ата минута и отбеляза своя гол №7 от началото на сезона. Преди него по едно попадение бяха добавили Милош Остоич и Андрия Живкович. Головете за Явор бяха дело на Стефан Дражич и Марко Колакович.

Двубоят бе дебют за новия наставник на Партизан Любинко Друлович, който замени на поста уволнения заради слаби резултати Зоран Милинкович. След успеха Партизан заема трето място в класирането с актив от 24 точки, Явор е четвърти с 23.

Снимка: sportal.bg