Бербо класира Монако за полуфиналите за купата (ВИДЕО)

Бербатов класира Монако

Снимка: Фейсбук

Димитър Бербатов класира Монако за полуфиналите на Купата на лигата на Франция с първия си гол за 2015-а година.

„Монегаските” победиха вкъщи Гинган с 2:0, а българинът вкара още в 8-ата минута. В 73-ата минута Антони Мартиал замени нашето момче и оформи крайния резултат в последните секунди.

В 36-ата минута гостите останаха в намален състав, след като Кристоф Мандане бе изгонен с директен червен картон. В 69-ата минута Бербо бе намерен на изгодна позиция от Жермен, но пропусна да се разпише за втори път.

Минута по-късно българинът падна в наказателното поле на гостите, но получи жълт картон за симулация. В 73-ата минута на мястото на Бербатов в игра се появи Антони Мартиал.