Бербо пак вкара за ПАОК, този път бе титуляр! (ВИДЕО)

berbo

Димитър Бербатов се разписа при успеха на ПАОК при домакинския успех с 2:1 над Верия в среща от 18-ия кръг на гръцкото първенство. Българинът беше точен от дузпа в 43-ата минута за 1:0, а през второто полувреме отборите си размениха по още едно попадение.

Така тимът от Солун записа трета поредна победа за първенство и поне временно излезе на трета позиция с 32 точки за сметка на Панатинайкос. ПАОК е на 4 точки и с мач по-малко от втория АЕК, на когото гостува след седмица. Лидерът Олимпиакос е далеч напред без нито една изгубена точка до момента и с актив от 51 точки.

Преди няколко дни Бербатов се разписа и в мач за Купата на Гърция, с което си спечели титулярното място. Българинът се отблагодари за доверието с добра игра и беше в основата на повечето опасни положения за своя тим.