Ботев загуби Битката за Тракия с 0:1, Неделев се контузи (ВИДЕО)

13180880_1750141545202235_1187309391_n

Ботев (Пловдив) загуби от Берое с 0:1 мача си от 33-ия кръг на „А“ група. Единственото попадение за гостите отбеляза резервата Атанас Зехиров в 81-ата минута на срещата. По този начин „канарчетата“ отново разочароваха феновете си, както и новите собственици Георги Самуилов и Румен Чандъров.

Игор Джоман пропусна най-чистото положение за гостите през първата част, а съотборникът му Веселин Пенев преди това нацели гредата с удар от воле.

За Ботев пропуски направиха Лазар Марин и Игор Ощипко, като и при двата случай имаше добри намеси на вратаря Благой Макенджиев.

Берое се утвърди на третото място с 47 точки, само на 6 зад втория Левски. Ботев си остана на 7-ата позиция с 30 точки и ще доиграва сезона.

Лошата новина за „канарчетата“ е и принудителната смяна на Тодор Неделев, който получи проблеми в в дясното коляно и напусна играта в 75-ата минута.

Снимка: youtube