Ботев започна с 1:0 над Берое пред 2 хиляди фена

Ботев започна с 1:0 над Берое пред 2 хиляди фена!

Ботев започна контролните си срещи с победа с 1:0 над Берое пред над 2 хиляди фена на клубната база в Коматево. Единственото попадение отбеляза Лъчезар Балтанов в 34-ата минута, когато Мариян Огнянов даде началото на отлична акция, преминала отляво през Лазар Марин.

Чунчуков и Казаков имаха добри положения след почивката, но ударите им минаха опасно близо до вратата на Макенджиев. Вратярят Христо Иванов пази отлично цял мач за Ботев, като Адам Стаховяк и Томаш Иршак останаха извън групата за тази контрола.

Ботев през първото полувреме: Михаил Иванов, Йордан Христов, Радослав Терзиев, Пламен Николов, Лазар Марин, Милен Гамаков, Мариян Огнянов, Лъчезар Балтанов, Иван Цветков-к, Цветелин Чунчуков, Божидар Васев.

Смените през второто полувреме: Роман Инез, Росен Колев, Владимир Айтов, Християн Казаков, Станислав Дрянов, Серкан Юсеин, Наско Милев.

Снимка: botevplovdiv.bg