Ботев и Славия без гол, Чунчуков и Огнянов контузени!

11007590_1596078533941871_108861811_n

Ботев и Славия завършиха 0:0 в последната си контрола преди началото на сезона. Мачът се игра пред 2 хиляди зрители, но бе съпътстван с много грубости, най-вече от страна на „белите”.

Именно заради тях терена с контузии напуснаха Мариян Огнянов и Цветелин Чунчуков. От пловдивчани пък Филипов си изпроси червен картон, като спря непозволено Манзоро, който излезе сам срещу Стаховяк в 26-ата минута. Той обаче бе заменен от Златков заради договорка между треньорските щабове.

Чункуков пропусна 2 пъти през първото полувреме, а Радослав василев от гостите нацели гредата. Даниел Златков пък отблизо не успя да излъже вратаря на Славия в 73-ата минута.

Мачът започна с едноминутно мълчание в памет на легендарния вратар на „канарчетата” Михаил Карушков.

Ботев: Адам Стаховяк (46-Михаил Иванов), Пламен Николов, Радослав Терзиев, Филип Филипов (21-Даниел Златков), Йордан Христов, Милен Гамаков (78-Станислав Дрянов), Томаш Иршак, Божидар Васев, Мариян Огнянов (42-Лъчезар Балтанов), Цветелин Чунчуков (79-Наско Милев), Иван Цветков.

Славия: Георги Петков (62-Марио Кирев), Цветомир Панов (75-Диего Фераресо), Ангел Грънчов (62-Димитър Везалов), Димитър Пиргов, Фернандер Касай, Славчо Шоколаров (63-Франк Мбарга), Карлос Фонсека (75-Крум Стоянов), Жереми Монзоро, Владимир Семерджиев (69-Станислав Генчев), Костадин Дяков, Радослав Василев (81-Eмил Стоев).

снимка: botevplovdiv.bg