Ботев обърна ЦСКА-2 с 4:2 (ВИДЕО)

bot-cska

Ботев постигна трета победа в четвъртата си лятна контрола, след като записа успех с 4:2 над втория отбор на ЦСКА-София. Точни за „жълто-черните“ бяха бившият футболист на Локомотив (Пловдив) Иван Стоянов на два пъти и Наско Милев, а футболист на „армейците“ допълни головата сметка на „канарчетата“ с попадение в собствената си врата.

В предишните си приятелски срещи от началото на подготовката Ботев победи последователно Евроколеж с 4:1, Оборище с 5:0 и загуби от Етър с 0:2.

Старши треньорът Николай Костов започна с резервите, бързо промени състава още през първата част, а през второто полувреме пусна в игра титулярите, след които и завърналият се Тодор Неделев.

Репортаж  от двубоя срещу дублиращия тим на ЦСКА-София може да видите в прикаченото видео.

Снимка: botevplovdiv.bg