Ботев падна с 1:3 с Черноморец (Одеса), Неделев с нов гол (ВИДЕО)

12695812_1716270845255972_798374049_n

Ботев (Пловдив) загуби с 1:3 от украинския Черноморец (Одеса) в предпоследната си контрола в Турция. Точен на „канарчетата“ отново бе Тодор Неделев, който се разписа в деветата минута. Националът вкарва своя втори гол след завръщането си при „жълто-черните“.

Той се разписа след хубава атака на Кифуети, които бе блокиран преди да шутира, а след него и Балтанов. Топката рикошира и попадна в Неделев, който насочи коженото кълбо в мрежата.

В 31-ата минута Ковалец от фаул удари дясната греда на Галев. До края на първата част липсваха голови положения. На почивката Николай Костов направи три промени, като „канарчетата“ започнаха да играят още по-добре.

Тодор Неделев бе изведен отлично от Нелсън в 57-ата минута сам срещу Безруч, но той вместо да вкара стреля в аут. По-добрата игра на пловдивчани продължи, но груба грешка а Галев в 72-ата минута позволи на украинците да изравнят.

Последваха два бързи гола на Матеус в 88-ата ив 89-ата минута, с които украинците измъкваха победата.

Ботев Галев (80-Голас), Ощипко (46-Филипов), Старокин (46-Терзиев), Огнянов, Неделев, Гамаков, Юсейн, Христов, Балтанов (57-Васев), Нелсън, Кифуети (46-Милев).

Снимка: sportal.bg