Ботев унижи Левски при юношите!

10563354_1637292883153769_1380116271_n

Младите надежди на Ботев до 19 години унижиха Левски с 3:0 и се класираха за четвъртфиналите на родените през 1996-а година. Победата на младите „канарчета” стана пред над хиляда зрители на базата в Коматево, които не пропуснаха още веднъж да се присмеят на „сините” за уникално слабия им сезон.

Рангел Игнатов прехвърли вратаря на гостите още в четвъртата минута, Наско Милев удвои в 25-ата, а Камберов оформи класиката в в 37-ата минута. По този начин „жълто-черните” направо вгорчиха тотално настроението на „сините” от безумно слабия им сезон във всички възрастови групи. Възпитаниците на Иван Кочев изхвърлиха съперника с общ резултат от 4:2 и вече очакват новия си опонент.