Ботев ще реже главата на Балъков в неделя (ВИДЕО)

11090329_1614115018804889_145347685_o

Миналата година Ботев направи зрелищно 3:3 срещу Литекс, като дори пропусна няколко положения за победен гол. Иван Цветков и Лъчезар Балтанов направиха 2:0, преди гостите да направят обрат с попадения на Джордан, Страхил Попов и Асприля още на полувремето. Милен Гамаков донесе равенството на пловдивчани, които бяха водени тогава от Вили Вуцов.

Шоуто се разигра след последния съдийски сигнал, когато Гриша Ганчев прескочи оградата и започна да чете конско на наставника Красимир Балъков в продължение на десетина минути. Легендата на българския футбол пък го изслуша мълчаливо и с наведена глава.

Нищо чудно сега пък да се стигне и по падане на главата на Бала, ако Литекс се провали срещу отличния тим на Петър Пенчев. Още повече, сега битката е за третото място и участие в евротурнирите.