Българите изпуснаха победата над Италия в последните минути

00539850

Българският национален отбор по футбол завърши 2:2 с Италия в среща от квалификациите за Евро 2016.

Дълго време българският тим водеше, но италианците успяха да стигнат до изравнителния гол на резервата Едер в 84-ата минута.

В първото полувреме италианците излязоха напред с 1:0 след автогол на Минев, а Ивелин Попов изравни в 12-тата минута. В 17-тата минута Илиян Мицански вкара втори гол и така даде преднина на нашите.

Това вдъхна увереност на българския отбор и момчетата ни играха спокойно до края. Италианците пренесоха играта в половината на съперника си, но стигнаха само до няколко разбърквания. В 37-ата минута България беше на крачка от трети гол. Попов изпълни пряк свободен удар, но улучи греда.

Снимка: sportal.bg