България вкара втори гол!!! 2:1 срещу Италия!

638-397-micanski-se-poiavi-v-kraia-pri-uspeh-na-karlsrue-nad

Два гола вкара в рамките на 4 минути българският отбор във вратата на Италия в квалификацията за евротурнирите.

На практика и трите гола в мача досега са български. Италианците излязоха напред с 1:0 след автогол на Минев, а Ивелин Попов изравни в 12-тата минута. В 17-тата минута след прекрасна атака Мицански вкара втори гол и така затвърди позициите на нашите.

Преди мача България е на 4-то място в квалификационната група Н, а италианците са втори с 10 точки.

България: Николай Михайлов, Станислав Манолев, Александър Александров, Николай Бодуров, Йордан Минев, Светослав Дяков, Владимир Гаджев, Георги Миланов, Ивелин Попов, Михаил Александров, Илиян Мицански.

Снимка: LAP.bg