Валери Божинов вкара, но Партизан загуби с 1:2 от Чукарички (ВИДЕО)

13090093_1744171732465883_1140696778_n

Българският нападател Валери Божинов вкара гол, но неговият Партизан (Белград) загуби като домакин от Чукарички с 1:2 в мач от 32-ия кръг на футболния шампионат на Сърбия.

Гостите от Чукарички поведоха с гол на Бранислав Янкович в 11-ата минута. В 20-ата минута Валери Божинов възстанови равенството. Българинът бе титуляр за Партизан, като игра до 71-ата минута, когато бе заменен от Влахович. Другият български футболист в редиците на Партизан Иван Бандаловски също бе титуляр и игра цял мач.

В 31-ата минута Партизан остана с десет души на терена след червен картон за Никола Миленкович. В 38-ата минута червен картон получи и Никола Янкович от тима на Чукарички.

Андриа Павлович в самия край на мача донесе успеха на гостите, вкарвайки за крайното 1:2.

След 17-ата си победа от началото на сезона тимът на Чукарички се откъсна на пет точки пред Партизан на второто място в класирането.

Снимка: vesti.com