Везенков с 5 точки и 2 борби при победата на Барса в Ел Класико (ВИДЕО)

vezenkov

Българинът Александър Везенков игра 13 минути и записа пет точки и две борби, а Барселона победи с 91:84 като гост Реал (Мадрид). Българският национал вкара красив кош във втория период и наниза тройка в третата четвърт за успеха на каталунците пред пълните трибуни в Мадрид.

Барса водеше през цялото време, като въпреки стопената разлика в края, Реал нямаше много възможности. Победата е първа за Барселона в Мадрид от 2009-та година насам, а с нея тимът излезе на второ място в класирането, като изпревари именно съперника си.

Барса спечели първите три части, като единствено малко преди края на първата четвърт Реал поведе минимално след две тройки на Джейси Керъл.

Снимка: sportal.bg