Велик Бербатов постави Лондон в краката си! (СНИМКИ И ВИДЕО)

спорт4

Димитър Бербатов за пореден път показа на англичаните колко е велик и без дори да се напъва сложи Лондон в краката си.

Българинът се разходи, вкара важен гол и бе сменен под аплодисментите на публиката при победата на Монако с 3:1 над Арсенал на „Емирейтс”. „Бербатов е все така фин. Трима защитници се опитаха да му попречат, но той нямаше намерение да пропуска”, коментира вестник „Дейли Мейл” гола на Бербо за 0:2 в 53-ата минута.

Българинът бе сменен в 75-ата минута от Караско, който пък направи 1:3 в добавеното време на мача. На излизане феновете му вдигнаха плакат: „Берба, моля те, подари ми фланелката си!”. Кондогбия откри резултата в полза на монегаските в 38-ата минута след далечен удар и рикошет в капитана на домакините Пер Мертезакер.

Алекс-Окслейд Кембърлейн върна един гол в 90-ата минута, но той вероятно ще се окаже недостатъчен за „артилеристите”. В другия мач от снощи Байер (Леверкузен) победи с 1:0 Атлетико (Мадрид) с гол на Хакан Чалханоглу.

Снимки: AS Monaco