Ветераните на Марица газят с 8:0 в Анталия, кметът Ралев също бележи! (СНИМКИ)

12935461_1738343839715339_898555101_n

Ветераните на Марица (Пловдив) стартираха с впечатляваща победа в турнира Antalya Soccer cup 2016. Днес маричани се наложиха с 8:0 над тима на Анталия в първата си среща от група Е. Емил Кръстанов заби хеттрик, Веселин Тосев се отчете с две попадения за изразителния успех, съобщава zona90.com.

Двубоите се играят в две полувремена от по 25 минути, “жълто-сините” ветерани тотално надиграха своя съперник. Веселин Тосев откри резултата още във втората минута. В 12-ата минута Емил Кръстанов удвои, а четири минути по-късно резултатът набъбна на 0:3 след нов гол на Веселин Тосев.

През втората част във вратата на домакините паднаха цели пет попадения. В 27-ата минута името си сред голмайсторите записа и кметът на район “Северен” в Пловдив Ральо Ралев – 0:4. В 40-ата минута Христо Николов изпълни прекрасно пряк свободен удар и покачи на 0:5. В рамките на две минути Емил Кръстанов наниза две попадния, с което оформи своя хеттрик в днешната среща. В края на мача Пламен Тотовски оформи крайното 0:8.

Днес маричани ще изиграят две срещи от потока си. От 12 часа ще се изправят срещу тима на Аксарай, а от 16 е насрочен двубоят на Марица срещу Мардин.

Марица (Пловдив): 1. Христо Николов, 6. Владимир Костадинов, 7. Янко Узунов, 3. Павел Христов, 20. Димитър Шишков, 13. Михаил Бекяров, 18. Шенол Шерифов (к.), 9. Ральо Ралев, 11. Емил Кръстанов, 5. Пламен Тотовски, 10. Веселин Тосев /2. Валентин Панов, 4. Георги Игнатов, 14. Васил Димитров/

Снимки: Facebook