Вижте и чуйте дивия коментар на исландския водещ и лудата радост на феновете (ВИДЕО)

komentator

Исландският коментатор на осминафинала между Исландия и Англия направо полудя при победния гол на Колбейн Сигуртсон в 18-ата минута. Исландците направиха голямата изненада на Евро 2016, като изхвърлиха англичаните след 2:1 и ще играят на четвъртфиналите срещу домакините от Франция.

Коментаторът Гудмундур Бенедиктсон изпадна в истерия, след като само за няколко минути неговите сънародници успяха да обърнат резултата в своя полза, а Уейн Рууни вече бе извел англичаните напред от дузпа в четвъртата минута.

Феновете на Исландия също изживяха радост, подобна на българската от лятото на 1994 година, когато нашите спечелиха бронзовите медали от Световното първенство в САЩ.

Снимки: youtube