Вижте как Ботев се подготвя за мача с Локо (Сф) (ВИДЕО)

Ботев се подготвя за слещата с Локо София

Ботев продължава подготовката си за гостуването тази неделя в София на столичния Локомотив. Пловдивчани направиха равенство 1:1 в контролна среща с аматьорския Евроколеж, като мачът се игра в две полувремена по 30 минути. Сред избранниците на Вили Вуцов бяха и юношите Исмет Рамадан и Георги Хубенов, за които това бе неофициален дебют при мъжете. Цял мач изигра и националът Йордан Христов.

Мариян Огнянов вкара гола за Ботев, а „жълто-черните“ не успяха да победят изразително заради многото си пропуски. Николай Маринов изравни с самия край от пряк свободен удар.

В мач от първенството на дублиращите отбори Ботев победи ЦСКА с класическото 3:0. Отборът е воден от Петър Пенчев и Иван Кочев, като в него попаднаха и няколко футболисти от представителния тим. Сред тях бе защитникът Росен Колев, който от 2 месеца лекува контузия. Два гола за успеха на „канарчетата“ отбеляза Станислав Дрянов, а едно попадение добави Боримир Карамфилов в последната минута на мача. Карамфилов удари и греда в края на първото полувреме.