Вижте как Локо спечели дербито с Пирин (ВИДЕО)

12033714_1678159592400431_1256936516_n

Локомотив (Пловдив) победи Пирин с 2:1 в мач от деветия кръг на „А” група и по този начин спечели дербито на дъното, като с актив от 8 точки вече е само на точка от Ботев и Монтана след първото завъртане на срещите.

В 24-ата минута Мартин Камбуров бе изведен на стрелкова позиция зад отбраната на Пирин от Александър Тунчев и откри резултата в мача. В 44-ата минута Крум Стоянов изведе Зоран Балдовалиев сам срещу вратаря на Пирин и той удвои преднината на „черно-белите”, а минута по-късно Балдовалиев удари греда.

В добавеното време на двубоя резервата на Пирин Илия Карапетров оформи крайното 2:1 за Локомотив. За Пирин това е втори вкаран гол от началото на сезона.