Вижте нарушението срещу вратаря Голас при победата на Лудогорец над Ботев (ВИДЕО)

12021854_1677977035752020_581230125_n

Реферът Станислав Ставров подари трите точки на шампиона Лудогорец при победата му с 2:1 над Ботев в мач от 9 кръг на „А” група. Съдията си затвори очите за 100-процентово нарушение в малкия пеналт на Клаудиу Кешеру срещу вратаря Виктор Голас при първото попадение в 15-ата минута. Румънецът вкара и победния гол в 85-ата минута, а преди това Лъчезар Балтанов изравни с глава в 55-ата след центриране от корнер.

Победата изравни Лудогорец с Литекс на върха, като и двата отбора имат по 18 точки. Ботев е на 8 място с актив от 9 точки, колкото има и Монтана, която вчера загуби от Славия у дома с 1:2.

Снимка: botevplovdiv.bg