Вижте равенството на Ботев със Септември, играчите с 2 дни почивка (ВИДЕО)

bot

Ботев (Пловдив) завърши наравно 1:1 срещу Септември в контролна среща, белязала края на лагера подготвителния лагер на „жълто-черните“ в Трявна. Двубоят се игра на стадион „Лазур“ в Бургас, който ще бъде арена на домакинските мачове на Ботев в началото на новото първенсто.

Двата отбора си отбелязаха по един гол, като попаденията паднаха през първото полувреме. Янко Ангелов изведе Септември напред още в самото начало, а Иван Стоянов изравни минута преди почивката.

Картина с по-интересните моменти пред двете врати може да видите в прикаченото видео, предоставено от клубната пресслужба.

До момента в летните си контроли Ботев се наложи над Евроколеж (4:1), Оборище (5:0), втория отбор на ЦСКА – София (2:0), Нефтохимик (2:0), ОФК Трявна (1:0) и загуби от Етър (0:2).

„Канарчетата“ получиха 2 дни почивка и подновяват тренировки в понеделник на клубната база в Коматево. Първото занимание за седмицата е насрочено за 19:00 часа.

Сника: botevplovdiv.bg