Вижте разширен репортаж от ремито на Ботев с Ягодина! (СНИМКИ И ВИДЕО)

Отборът на Ботев (Пловдив) завърши наравно 1:1 с елитния сръбски Ягодина в четвъртата си контролна среща от лагера в Анталия. Ремито е първо за „жълто-черните“ в зимните проверки, като в останалите три двубоя на турска земя те записаха победа и две поражения.

Наставникът на „канарчетата“ Николай Костов трябваше да решава доста кадрови проблеми, най-вече в защита, след вирусната епидемия, която сполетя лагера на отбора в дните преди мача със сърбите. Точен за Ботев бе десният защитник Филип Филипов, който откри резултата в 35-та минута, а равенството за Ягодина възстанови Мартинович в 60-та минута на мача.

Ботев: Виктор Голас (Валентин Галев), Филип Филипов, Кристиан Димитров (Радослав Терзиев), Серкан Юсеин, Мариян Огнянов, Лъчезар Балтанов, Лазар Марин, Милен Гамаков, Рахави Кифуети (Тютюков), Грегъри Нелсон (Наско Милев), Тодор Неделев.

Вижте разширен репортаж от мача, предоставен от официалния сайт на Ботев.

Снимки: sportal.bg