Волейболистките на Марица биха Левски и се изравниха по точки!

10863730_1569363546613370_532644765_n

Марица победи с 3:2 (18:25, 24:26, 25:21, 27:25, 15:9) Левски в дербито на волейболното първенство при жените. По този начин възпитаничките на треньора Иван Петков си отмъстиха да единствената си загуба като гости на „сините” и се изравниха по точки във временното красиране. И двата отбора има по 27 точки, но Левски е с по-добро геймово съотношение и ще зимува на първото място.

Мачът започна зле за „жълтите”, които загубиха първите 2 гейма, но под бурната подкрепа на 750 верни фена в залата на Пловдивския университет  успяха да направят пълен обрат. След Нова година Марица и Левски продължават спора си за титлата.