Волейбол: Финалите до 15 години в Пловдив започват днес

news_1_1435658828

Финалите на Държавното първенство по волейбол за момичета до 15 години в Пловдив започват днес. Снощи се проведе техническата конференция, по време на която бе изтеглен жребият за турнира.

Отборът на Марица (Пловдив) попадна в Група А на финалите на Държавното първенство по волейбол за момичета до 15 години заедно с отборите на Бдин-Вида (Видин), Добруджа 07 (Добрич) и ЦСКА (София). Това отреди тегленият тази вечер по време на техническата конференция в хотел Империал жребий. В другата Група Б се озоваха съставите на Левски (София), Пирин (Разлог), Славия (София) и Спартак Интерком Груп (Варна).

Първите два отбора от класирането във всяка от двете групи ще оформят полуфиналите на кръст.  Заелите трета позиция ще играят помежду си за петото място, а четвъртите в двете групи ще спорят за седмото място в крайното класиране.

Срещите ще се  играят в зала Лаута от днес до 5 юли.  Шампионът на България и останалите призьори за 2015 година в тази възрастова категория ще станат ясни в неделя.