Волфсбург изненада Реал с 2:0, ПСЖ и Сити направиха 2:2 (ВИДЕО)

real

Волфсбург поднесе голямата изненада и победи Реал (Мадрид) като домакин с 2:0 в първа четвъртфинална среща между двата отбора в турнира Шампионска лига. Рикардо Родригес откри резултата от дузпа в 18-ата минута, а в 25-ата второ попадение отбеляза Арнолд. Преди това гол на звездата на гостите Кристиано Роналдо бе отменен заради засада, а домакините пропуснаха отлични възможности да се поздравят и с по-убедителен успех.

Пари Сен Жермен и Манчестър Сити завършиха наравно 2:2.в първата си четвъртфинална среща в Шампионска лига.

Домакините пропуснаха да поведат в 14-ата минута, след като Златан Ибрахимович не успя да се разпише от дузпа. В 38-ата Сити поведе с гол на Кевин де Бройне, но само три минути по-късно Ибрахимович се реваншира за пропуска си и изравни – 1:1. ПСЖ осъществи пълен обрат, като в 59-ата минута гол вкара Адриен Рабио. Манчестър Сити все пак стигна до равенството в 72-ата, когато Фернандиньо оформи крайното 2:2.