Гаджалов за малко да вкара при дебюта си за Дънди при 4:1 над Мадъруел!

10893779_1580875638795494_1769223981_n

Пловдивчанинът Костадин Гаджалов направи успешен дебют за новия си тим ФК Дънди при победата с 4:1 над Мадъруел в мач от 21-ия кръг на местната Премиер лига. Юношата на Ботев започна като титуляр на мястото на контузения Джеймс Макпейк и дори можеше да вкара гол 15 минути преди края, когато стреля опасно с глава след корнер.

Българинът бе основна част в защитата на домакините и изчисти доста опасни топки, като не пропускаше да се пуска и в нападение.

Двубоят между Рос Каунти и Партик Тисъл бе отложен заради лошото време, така че Дънди остава на осмо място с актив от 25 точки, а преследвачите от Тисъл са със 17 точки и 2 мача по-малко.

Снимка: dundeefc.co.uk