Гаджалов с първи гол за ФК Дънди, победата с 2:1 изхвърли Дънди Юн от елита (ВИДЕО)

13162537_1747309342152122_125580043_n

Пловдивският защитник Костадин Гаджалов отбеляза дебютния си гол за шотландския ФК Дънди, където играе от началото на 2015 година. Юношата на Ботев бе титуляр и вкара изравнителното попадение в 77-ата минута в мача от втория кръг на втората шестица.

Крейг Уайтън донесе победата на домакините в дербито на „Денс Парк“ в добавеното време и хвърли в екстаз феновете. Символичните гости откриха чрез Едуард Офере в 54-ата минута.

ФК Дънди е лидер във втората шестица с 47 точки, а Юнайтед е на последното място с 25 точки и вече със сигурност изпада.

Снимка: youtube