Грегъри Нелсън донесе 1:0 над Пирин в дебюта си за Ботев

12170257_1685534614996262_240585180_n

Ботев (Пловдив) победи Пирин с 1:0 в мач от 13-ия кръг на „А“ група. Единственият гол отбеляза новото попълнение Грегъри Нелсън в 66-ата минута.

Двата отбора завършиха мача с 10 души. Първо, в 36-ата минута Божидар Васев от състава на домакините получи червен картон, а две минути преди края на редовното време Антон Костадинов от Пирин също бе изгонен.

Преди изиграването на останалите срещи от кръга Ботев излиза седми в класирането с 15 точки, а Пирин остава последен със спечелени 4.

Ботев (Пловдив): 1 Виктор Голас, 66 Орлин Старокин, 22 Пламен Николов, 6 Даниел Златков, 11 Йордан Христов, 24 Лазар Марин, 17 Лъчезар Балтанов, 88 Милен Гамаков, 23 Грегъри Нелсън, 91 Рихави Кифуети, 99 Жоел Омари.

Пирин: 76 Красимир Костов, 14 Стилиян Николов, 5 Александър Дюлгеров, 21 Александър Башлиев, 3 Румен Сандев, 20 Янко Сандански, 24 Антон Костадинов, 9 Тодор Траянов, 11 Маркиньос, 16 Венцислав Бенгюзов, 10 Мартин Тошев.