Камбуров донесе победата на Локо в Монтана с 1:0 (ВИДЕО)

12821993_1726802327536157_777136444_n

Капитанът Мартин Камбуров донесе победата на Локомотив (Пловдив) с 1:0 като гост на Монтана в 25 кръг на „А“ група. Най-опитният в състава на Илиян Илиев се откъсна от защитниците на домакините в 50-ата минута, напредна в наказателното поле и с плътен шут бе покрай плонжа на вратаря в долния му ляв ъгъл.

„Черно-белите“ имаха превъзходство през цялата среща, но не успяха да достигнат до второ попадение. Смяната Петър Атанасов и Сергей Георгиев пропиляха две чисти голови положения на празна врата в последните 5 минути на двубоя.

Това е първа победа за Локомотив от подновяването на шампионата и идва в третия мач под ръководството на Илиян Илиев.

„Черно-белите“ остават на седмо място в класирането с 24 точки, но вече с осем точки аванс пред Пирин (Благоевград) и Монтана.

Снимка: vbox7