Канибалът наказа Сити два пъти, Меси пропусна дузпа (СНИМКИ И ВИДЕО)

суарес

Канибалът Луис Суарес наказа Манчестър Сити с 2 гола за победата на Барселона с 2:1 в първия осминафинален двубой от Шампионската лига.

Въпреки че феновете на „Итихад” го освиркаха по време на химна на лигата, уругвайският национал  ознаменува завръщането си в Англия с две красиви попадения в 16-ата и в 30-ата минута, като смълча феновете на домакините, този път без да захапе никого на терена.

Серхио Агуеро успя да върне едно попадение в 69-ата минута, но малко след това английският тим остана с човек по-малко на терена. Гаел Клиши получи втори жълт картон и съответно червен. В третата минута на добавеното продължение Лионел Меси пропусна да реши всичко, като не успя да отбележи от дузпа.