Левски измести Ботев от шестицата, всичко се решава в неделя в Коматево

11015456_1604393793110345_886090347_n

Левски измести Ботев от челната шестица след като победи с категоричното 4:0 отбора на Марек. „Сините” събраха 34 точки и ще нощуват на шестата позиция. Ботев е седми с 33 точки и от 15:30 часа в неделя приема ЦСКА на базата си в Коматево. Там ще бъде решена и съдбата на шестото място. Само победа ще изхвърли възпитаниците на Стойчо Стоев и ще направи от момчетата на Петър Пенчев герои.

Антонио Аниете откри резултата в 15-ата минута, а до края на полувремето два пъти се разписа капитанът на Левски Владимир Гаджев. Новото попълнение Лиман Абди направи 4:0 в 48-ата минута.

В същото време Лудогорец победи като гост Славия с 3:0 и оглави еднолично класирането с 47 точки, пред ЦСКА с 44 точки и мач по-малко.

Снимка: novinite.bg