Левски победи Берое пред празни трибуни и със спорна дузпа (ВИДЕО)

12921074_1736912013191855_1076345995_n

Левски победи Берое с 1:0 в мач от 27-ия кръг на българската „А“ група. Двубоят на стадион „Георги Аспарухов“ се игра пред празни трибуни заради наказание. Единствения гол в мача вкара Венцислав Христов от дузпа в продължението на първото полувреме.

Тя бе доста спорна, след като Божидар Краев изскочи в наказателното поле, стреля неточно и чак тогава вратарят Макенджиев влезе в краката му.

Двата отбора завършиха срещата с 10 души, като в 72-ата минута халфът на Левски Мехди Бурабия получи червен картон, след като ритна без топка вече падналия на земята Милисавлевич, а в 81-ата бе изгонен Веселин Пенев от гостите за втори жълт картон.

Левски заема второ място в класирането с 41 точки, на 11 от лидера Лудогорец, който е с мач по-малко и днес приема Ботев. Берое е на четвъртата позиция с 36 точки.

Снимка: youtube