Левски се издъни за 0:0 с Монтана (ВИДЕО)

12804468_1723703687846021_1574500044_n

Отборът на Монтана си тръгна с точка от стадион „Георги Аспарухов“, след като стигна до равенство 0:0 с Левски в мач от междинния 23-и кръг на „А“ група.

Отборът на Левски имаше пълно превъзходство през целия мач, но футболистите на треньора Стойчо Стоев така и не успяха да стигнат до гол.

През първата част най-добрата възможност за гол се откри пред Божидар Краев в средата на полувремето. Футболистът на Левски бе изведен сам срещу вратаря на гостите Христо Иванов, но не успя да го преодолее.

Най-добрата ситуация за Монтана бе в края на полувремето, като Иван Стоянов стреля край вратата на Левски.

След почивката отборът на Левски имаше тотален игрови превес.

От 71-ата минута „сините“ заиграха с двама централни нападатели, като в игра до Венцислав Христов се появи и последното попълнение Бабатунде Адениджи, който направи дебют.

След 78-ата минута в атаката на Левски се включи и юношата Станислав Иванов, който също направи дебют за „сините“ в шампионата, но и с трима централни нападатели Левски така и не успя да стигне до гол във вратата на Монтана.

Тимът на Монтана отговори с няколко опасни контраатаки, но те не доведоха до сериозна опасност за вратаря на Левски Боян Йоргачевич.

В класирането Левски остава на второто място, като е с 10 точки зад Лудогорец. „Сините“ имат точка повече от третия Берое. Монтана остава на деветото място, като има точка по-малко от Пирин (Благоевград).

Снимка: levski.bg