Литекс изхвърли Левски с 3:0 в продълженията, полицията преби синята агитка (ВИДЕО)

12348689_1696906267192430_1624862100_n

Литекс се класира за полуфиналите на турнира за купата на България след победа с 3:0 над Левски. В редовното време мачът завърши без гол, а домакините от Ловеч останаха с човек по-малко в 64-ата минута след заслужен червен картон на Елтон.

Арсенио откри резултата в 101-ата минута, след като голът изработи Асприля. Смяната Кирил Десподов набързо направи резултата класически, след като два пъти бе изведен сам срещу вратаря в 109-ата и в 112-ата минута.

Срещата завърши с грозни сцени, след като полицията бе принудена да нахлуе в синята агитка и да бие наред, докато не я изтласка от стадиона. Ултрасите направиха невероятно огнено шоу през второто полувреме и за малко да ударят Виана с факла.

Реферът Таско Тасков пък отмени чист гол за Левски заради несъществуваща засада, а после не даде и чиста дузпа за Литекс.

Снимка: vbox7